fbpx

Poniedziałkowy kolaż #3/16

29 Sie
Kategoria: Home Decor

Mamy już ostatni tydzień wakacji, a właściwie ostatnie dwa dni i choć za oknem pogoda letnia, to jesień coraz bliżej, tym samym coraz częściej myślimy o zmianach dekoracji w naszych wnętrzach.

W związku z zabieganiem i zapracowaniem każdego z nas przygotowałam dla wszystkich kolejny kolaż pokazujący co i gdzie możecie zdobyć w najbliższym czasie.

 NETTO

od poniedziałku 29 sierpnia

W tym tygodniu będzie królował głównie kolor lawendowy, który dojrzycie w rożnym wyposażeniu i pościeli. W atrakcyjnych cenach znajdziecie również zestawy słoików na zimowe przetwory, a także przeróżne dodatki (jak tkaniny czy taśmy), z których można samodzielnie stworzyć np. okładkę albumu Project Life z wakacyjnych wspomnień.

netto

 źródło zdjęcia

BIEDRONKA

od poniedziałku 29 sierpnia

W tej sieciówce kolejną odsłonę zobaczą kule LED, popularne cotton balls, w różnych wariantach kolorystycznych, które na pewno uprzyjemnią nam nadchodzące jesienne wieczory. Kolejnym ciekawym wyposażeniem wnętrz będą heksagonalne półki z drewna, a jeśli planujemy jesienne porządki to świetnie sprawdzą się przezroczyste organizery lub lekkie, składane pudełka, do wyboru w różnych wzorach.

biedronka

źródło zdjęcia

JYSK

od czwartku 25 sierpnia do 7 września

Tu jak zawsze ogromna ilość promocji, głównie na meble i tekstylia, a także dodatki, takie jak napisy przestrzenne czy zegary.

jysk

źródło zdjęcia

PEPCO

od piątku 26 sierpnia

Tu chyba po raz pierwszy pojawią się kule świetlne, nawiązujące oczywiście do słynnych i wspomnianych już wcześniej cotton balls. W tej ofercie znajdziemy także poduszki dekoracyjne, zasłony i narzuty, jak również niewielkie dywaniki w ciekawych, biało-czarnych wzorach.

pepco 08

źródło zdjęcia

HOME&YOU

do środy 31 sierpnia

A tu, co tu dużo mówić po prostu warto skorzystać z rabatu 50% lub 70% :)

homeyou

źródło zdjęcia

Na dziś to tyle. Mam nadzieję, że uda Wam się upolować coś atrakcyjnego, ja jutro jadę do Jyska po zegar i na pewno nie omieszkam wspomnieć Wam o tym na Instagramie :)

A Wy chwalcie się swoimi łowami w komentarzach.

Czytany 2360 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi