fbpx

Wiosenne nowości w sieciówkach

05 Kwi
Kategoria: Home Decor

Wiosna to czas zmian, budzenia się do życia i porządków. Najczęściej wtedy mamy najwięcej ochoty na wprowadzanie zmian również w naszych wnętrzach. Na tę potrzebę starają się odpowiadać sklepy, które wypuszczają na wiosnę nowe kolekcje swoich artykułów.

Po zimie pragniemy wprowadzić zdecydowanie więcej koloru, świeżości i oddechu. Oprócz tego, że we wnętrzach gości coraz więcej świeżych, ciętych kwiatów, zmieniamy także inne elementy dekoracyjne.

I tak wiosenna kolekcja Home & You proponuje nam w tym sezonie motywy kwiatowe i roślinne w postaci ręczników, obrusów czy podkładek.

wiosna HomeYou1

Źródła zdjęć: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9

H&M Home głównie oferuje kolorystykę pastelową, stonowaną i bardzo naturalną, która doskonale sprawdzi się w sypialni. Do wyboru mamy kilka kompletów pościeli z bawełny, poszewki na poduszki, zasłony czy ręczniki.

Jeśli będziemy mieli jednak ochotę trochę zaszaleć i spać w liściach to też nie problem, bo takie rozwiązanie również znajdziemy w H&M.

wiosna HM home1

Źródła zdjęć: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6

Swoją świeżą kolekcję wypuścił Jysk, także nawiązując do motywów roślinnych, kolorów pastelowych, bieli i beżów.

wiosna jysk1

Źródła zdjęć: 1 , 2 , 3 , 4 , 5

O nowościach na wiosnę w IKEA już Wam pisałam, dlatego też nie będę się powtarzać, a odsyłam Was do wpisu.

Jak sami widzicie oferta na rynku jest bardzo bogata, więc nie pozostaje nam nic innego jak zaplanować zmiany, zrobić listę zakupów i odświeżyć nasze wnętrza. Wtedy również w nas zachodzi najczęściej zmiana, która pozwala nam obudzić się z zimowego snu.

To co, jakie zamierzacie wprowadzać zmiany na wiosnę w swoich wnętrzach?

Czytany 2105 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi