Świąteczne przydasie

19 Lis
Kategoria: Home Decor

Do Wigilii pozostało dokładnie 35 dni (5 tygodni) więc coraz więcej z nas zaczyna myśleć o przygotowaniach do świąt i prezentach. Pogoda średnio sprzyja pozytywnemu nastawieniu więc myślenie o zbliżającym się Bożym Narodzeniu dodaje nam optymizmu, przynajmniej ja tak mam i wydaje mi się, że większość z Was się z tym zgodzi :)

Szaleństwo świąteczne zaczyna nabierać w sklepach rozpędu już od kilku tygodni. Ja rozglądam się za pierwszymi prezentami dla najbliższych i myślę o dekoracji domu na ten cudowny, świąteczny czas. To moje ulubione święta i zawsze czekam na nie z niecierpliwością.

Od dziś na blogu będą pojawiać się świąteczne wpisy. Na początek zacznę od pokazania Wam gdzie dostaniecie fajne grudniowe dekoracje w przystępnych cenach.

Na pierwszy ogień Lidl, który już od dobrych dwóch tygodni podrzuca nam regularnie ofertę świąteczną. Znajdziemy w niej m.in. taśmy deko-tape do wyboru w kilku zestawach, lampiony, łańcuchy świetlne ledowe w wielu kształtach i drewniane dekoracje w formie zawieszek w 20 rodzajach do wyboru. Część rzeczy jest już dostępna, a kolejne pojawią się od 23 listopada wraz z akcją kreatywne hobby.

lidl swieta

zdjęcia pochodzą ze strony lidl.pl

Następnie sklepy KiK, gdzie oprócz świeczników i metalowych gwiazd, dostępne są także poduszki i poszewki, świąteczne napisy i wianki adwentowe, figurki ceramiczne i najróżniejsze świece. Oferta jest dostępna od 8 listopada.

kik swieta

zdjęcia pochodzą ze strony kik.pl

Także w Netto od 13 listopada pojawiło się sporo świątecznych skrzatów oraz łańcuchów i lampionów ledowych oraz klipsów drewnianych (np. z reniferem), zawieszek w postaci gwiazd, czy aniołków.

netto swieta

zdjęcia pochodzą ze strony netto.pl

Jak co roku bardzo bogatą ofertę świątecznych dekoracji i dodatków znajdziemy w Home&You, gdzie oprócz wszystkich figurek, foremek, kubków i tekstyliów natrafimy na duży wybór artykułów papierniczych, które pozwolą stworzyć nam wymarzony grudniownik (jeśli nie wiecie co to, to zapraszam Was na bloga niezastąpionej Kasi z worqshop) czy spersonalizowane opakowanie prezentu.

homeyou swieta

zdjęcia pochodzą ze strony home-you.com/pl

Moją szczególną uwagę zwrócił Album DIY, więc może w tym roku w końcu zmobilizuję się do przygotowania grudniownika z najlepszymi wspomnieniami z jednego z moich ukochanych miesięcy.

album diy homeyou

zdjęcia pochodzą ze strony home-you.com/pl

Oczywiście jak zawsze sporo świątecznych dekoracji znajdziecie w PEPCO, a w ubiegłym tygodniu pojawiły się także w Rossmannie.

rossmann swieta

zdjęcia pochodzą ze strony rossmann.pl

Wybór jest naprawdę przeogromny i czasami można się zagubić w tym wszystkim. Proponuje przed ruszeniem na zakupy przygotować sobie tablicę moodbordową z inspiracjami albo chociaż przemyśleć, jak chcemy, żeby w tym roku wyglądało nasze mieszkanie na święta. Zapiszmy sobie kilka zdjęć na pulpicie lub stworzyć tablicę na Pintereście i dopiero na tej podstawię sporządźmy listę zakupów. Takie zabiegi pozwolą na spokojne zakupy bez totalnego szaleństwa.

To jak kto już rozpoczął przygotowania do świąt? 

Czytany 2178 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

 

@tenkawalekpodlogi