fbpx

Poniedziałkowy kolaż #1/08

24 Sie
Kategoria: Home Decor

Od dzisiaj co tydzień będzie ukazywał się nowy cykl artykułów, w których będę zestawiać Wam ciekawe promocje dodatków do wnętrz z różnych miejsc oraz podrzucać interesujące artykuły czy DIY wykonane przez inne blogerki.

Mam nadzieję, że te wpisy pomogą Wam znaleźć poszukiwane dodatki w atrakcyjnych cenach oraz zainspirują do zmian we wnętrzach, które nie koniecznie muszą wiązać się z dużymi wydatkami.

I tak już od dzisiaj w Netto znajdziecie lawendowe dodatki, m.in. osłonki na doniczki, dzbanki, wazony, świeczniki, jak również szafeczkę czy wieszak kuchenny, a także bardzo popularny ostatnio, szczególnie w internecie, kubek-słoik, w różnych kolorach, za jedyne 9,99 zł.

netto lawenda we wnetrzach 6netto lawenda we wnetrzach 7

źródło: netto.pl

Jeżeli podążacie za trendami i np. w łazience macie lub chcielibyście zastosować sześciokątne płytki to w Kauflandzie do środy znajdziecie idealne lustro, oczywiście w niewielkiej cenie.

kaufland lustro

źródło: kaufland.pl

Przygotowujecie pokój dla nastolatka, którego motywem przewodnim będą miasta, to te dodatki, w postaci zasłon, poduszek czy dekoracyjnych pudełek znajdziecie w Pepco.

pepco city

źródło: pepco.pl

Duże rabaty na wiele artykułów, w tym wyposażenie do ogrodu, zasłony czy np. zegary, które zwróciły moją uwagę, znajdziecie w Jysku.

jysk zegary

źródło: jysk.pl

Coraz bliżej jesień więc Ci którzy chcą doposażyć swoje kanapy w poduszki z ciekawymi poszewkami w atrakcyjnej cenie spory ich wybór znajdą w Home&You.

poszewki homeyou

źródło: home&you.com

Mam nadzieję, że ten przegląd pomoże zmienić Wasze wnętrza nie inwestując w nie sporej gotówki. Nie zawsze musi być drogo, żeby było pięknie.

A na koniec jeszcze kilka inspiracji z innych blogów:

Na dziś to tyle, liczę na to, że pokazałam Wam, że nie trzeba dużego budżetu, żeby dokonać fajnych zmian we wnętrzach.

Teraz czas na zakupowe szaleństwo, a w komentarzach czekam na informacje co udało Wam się upolować.

A może macie jeszcze jakieś inne miejsca np., w sieci, gdzie zaopatrujecie się w fajne gadżety na promocjach? Piszcie koniecznie.

Czytany 4660 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi