fbpx

Podsumowanie roku 2016

01 Sty
Kategoria: Lifestyle

Za nami kolejny rok, teraz czas na nowe plany i cele, koniec już z postanowieniami.

Od roku zamiast postanowień ustalam plany i cele. Tak jak w roku ubiegłym wybrałam jedno słowo, które będzie mi towarzyszyć cały rok, na ukończeniu jest również visionboard, który całkiem fajnie sprawdził się roku temu, ale o tym w osobnym wpisie.

Dziś o tym jaki był dla mnie rok 2016.

Słowo kreatywność, które towrzyszyło mi cały poprzedni rok, dało mi dużo możliwości w mojej pracy zawodowej podczas projektowania wnętrz. Udało mi się zrealizować wiele ciekawych projektów, spotkać na swojej drodze bardzo pozytywne osoby, które pozwalały, w szczególności w tych gorszych chwilach, lepiej spojrzeć na świat.

Jak wyglądał 2016 rok?

Na blogu może nie było aż takiej regularności jaką bym sobie wymarzyła, ale cóż prowadzenie bloga to mój relaks i odskocznia, na którą niestety nie zawsze jest czas, ze względu na ilość obowiązków zawodowych, czyli projekty wnętrz, projekty i jeszcze raz projekty :)

sierpniowy dlugi weekend

Czasami bardzo dużo bym chciała, ale niestety doba jest zbyt krótka lub zwyczajnie mój organizm odmawia mi posłuszeństwa ze zmęczenia.

W roku ubiegłym pojawiły się też porażki, głównie zdrowotne. Mała ilość ruchu i dużo obowiązków poskutkowały w końcu średnimi wynikami badań laboratoryjnych i w ostatnim czasie również sporymi problemami z kręgosłupem.

Ból dał mi tak popalić, że w końcu stwierdziłam koniec odkładania na później dbania o siebie i własne zdrowie, bo jeśli tego nie będzie, to niestety realizacja dalszych planów i celów też legnie w gruzach.

Kilkakrotnie udało mi się znaleźć czas na rysunek, chociaż sztalugi nie wyciągnęłam z piwnicy.

rysowanie

Mocno wciągnął mnie za to Instagram, który zainstalowałam pod koniec roku 2015 i wpłynął na dużo częstsze sięganie po aparat niż zazwyczaj.

Z książkami i sportem-ruchem bywało różnie, raz lepiej raz gorzej, jednak druga połowa roku 2016 niestety gorzej wypadła na tle całego roku więc tu muszę zdecydowanie zrobić postępy, dla własnego zdrowia i dla siebie.

Mimo wszystko 2016 był dla mnie dobrym rokiem!

W Nowym Roku chce postawić w końcu mocno na rozwój swojej marki i siebie, może brzmi to trochę egoistycznie, ale cóż, jeśli nie teraz to kiedy?

Wpisy, który wzbudziły Wasze największe zainteresowanie w 2016 roku:

1) Kuchnia – 9 sposobów na ściane nad blatem

2) VIKTIGT i SKOGSTA – nowe kolekcji IKEA 2016

3) Wykorzystanie fotografii jako dekoracji wnętrz w 3 odsłonach

4) INSPIRACJE – czerń i biel w wyposażeniu wnętrz

5) Praktyczna kuchnia – 3 podstawowe zasady

6) Kuchnia zdrowa czy słodka? 2 pomysły na urządzenie kuchni

7) Szafka pod TV – DIY część 2

8) Metamorfoza pokoju dziennego

9) Szafka pod TV – DIY część 1

10) Metamorfoza – łazienka przed i po

11) Zapytaj projektoanta wnętrz część 1

12) Oświetlenie sypialni

Zdjęcia z Instagrama, które najbardziej polubiliście w 2016:

tenkawalekpodlogi 2016bestnine

Podsumowanie roku pozwala mi uporządkować wiele mysli i zebrać je w całość, spojrzeć często bardziej życzliwie na miniony rok więc oby ten Nowy Rok był tak samo dobry jak poprzedni albo nawet lepszy, do czego będę oczywiście dążyć :)

A jak Wam minął rok 2016? Macie już plany na nowy rok? Piszcie w komentarzach.

Czytany 1306 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi