Tu i teraz w lutym

01 Mar
Kategoria: Lifestyle

Ten miesiąc minął mi tak szybko, że mam wrażenie, że dosłownie przed chwilą pisałam swoje pierwsze styczniowe tu i teraz.

W ubiegłym tygodniu zaliczyłam przymusowy tydzień wolnego ze względu na przeziębienie, ale miałam przynajmniej czas, żeby porządnie odpocząć i chyba było mi to naprawdę potrzebne. Wiosnę czuć już w powietrzu, co widać nie tylko po termometrze, ale chociażby po mojej psinie, dla którego każdy spacer zaczyna być niesamowitym szaleństwem i radością, energia ją dosłownie rozpiera.

Zapraszam na moje podsumowanie lutego.

#SŁUCHAM starych przebojów z lat 80' i początku 90', to totalnie moja muzyka.

sluchawki muzyka

#CZUJĘ SIĘ w sumie wypoczęta, może ciężko w to uwierzyć, ale jednak. Odbyło się to kosztem pracy i zostało wymuszone ostrym przeziębieniem, ale jak to mówią nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło.

#CHCIAŁABYM przygotować swoją formę, żeby wiosną zacząć biegać, jeździć na rowerze i rolkach, po prostu aktywnie spędzać czas.

cwiczenia mata hantle

#JESTEM WDZIĘCZNA ZA codzienność, a szczególnie za czas spędzony z najbliższymi.

#PRACUJĘ NAD dwoma dużymi i trzema mniejszymi projektami wnętrz i mąż stwierdził, że jak wezmę sobie coś jeszcze na głowę, to mnie "udusi", bo padnę w końcu z przepracowania.

A co ja na to poradzę, że tak kocham swoją pracę, że wszystkim chciałabym pomóc.

moja praca edited

#CIESZE SIĘ coraz większą ilością słońca, a co za tym idzie coraz wyższą temperaturą i większą ilością energii.

#UCZĘ SIĘ dbać o odpowiednią ilość snu.

#CZYTAM książkę „Potęga kiedy” Michaela Breusa. Dowiedziałam się z niej, że jestem niedźwiedziem i uświadomiłam sobie w jak wielu kwestiach dbania o siebie popełniam błędy. A kiedy przypomniałam sobie wakacje sprzed dwóch i pół roku, kiedy zasypiałam i budziłam się w zgodzie z rytmem słonecznym i jak dobrze się czułam, to tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że to będą słuszne zmiany.

ksiazka potega kiedy edited

#PLANUJĘ znaleźć w końcu czas na bullet journal. Notes czeka na wykorzystanie już od miesiąca więc najwyższa pora przystąpić do działania.

notes bujo

A jak tam Wasze wrażenia z lutego? Jakie jest Wasze tu i teraz?

Czytany 970 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

 

@tenkawalekpodlogi