SHARE WEEK 2017, czyli moje ulubione blogi

20 Mar
Kategoria: Lifestyle

Akcję Share Week organizowaną przez Andrzeja Tucholskiego znam tak naprawdę od roku i mało brakło, a w tym roku kompletnie bym o niej zapomniała. Dobrze, że na Instagramie, który jest ostatnio moim ulubionym medium społecznościowym, przypomniało o niej kilka osób.

W tym roku, podobnie zresztą jak w ubiegłym, ciężko było mi wybrać tylko 3 blogi, ale cóż zasady to zasady, więc po dłuższej chwili w końcu się zdecydowałam.

Worqshop

Jak dla mnie to wciąż nr 1 na mojej liście. Kasia świetnie inspiruje i motywuje do działania. Ostatnio moje serce skradły kulisy blogowania oraz weekendownik.

Jeśli jeszcze nie znacie tego bloga, to koniecznie zajrzycie, bo naprawdę wiele tracicie :)

dr Lifestyle

Monika pisze o zdrowym trybie życie, aktywności fizycznej i do kompletu podaje świetne przepisy. Na jej blogu znajdziecie również darmowe diety do pobrania. Wiele z przepisów przetestowałam osobiście i mam kilku swoich faworytów, którzy zwyciężyli również wśród moich znajomych. To przede wszystkim zupa meksykańska (uwiebiam!) i wszelkiego rodzaju pasty.

Jeśli ciągle tylko myślicie o zdrowym odżywianiu i nie wiecie, jak się za nie zabrać lub wydaje wam się, że kosztuje to fortunę, to koniecznie musicie zajrzeć na tego bloga.

Zaparzę Ci herbatę

Tego bloga lifestylowego znam chyba od początku jego istnienia. Kingę uwielbiam za jej lekkość pisania i ciekawe recenzje książek oraz seriali, a także rady dotyczące pracy freelancera. Dla mnie jest również propagatorką jogi. To dzięki jej wpisom wkręciłam się w ogóle w ten temat.

Kinga swoje miejsce w sieci nazywa wirtualna herbaciarnią i tak zawsze się czuję, kiedy w wolnych chwilach zaglądam na jej bloga. Gorąco polecam.

Wybór był trudny, ale trzeba było podjąć męską decyzję. Tak naprawdę nieregularnie zaglądam na wiele blogów, gdzie można znaleźć ogromną ilość wiedzy i rad, a także zrelaksować się. Szczerze przyznam, że wolę zaglądać na blogi niż ogladać telewizję czy robic prasówkę.

A jakie są Wasze typy? Kogo lubicie czytać?

Czytany 980 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

 

@tenkawalekpodlogi