15 faktów o mnie których możecie nie wiedzieć

16 Kwi
Kategoria: Lifestyle

Ze względu na świąteczną niedzielę przygotowałam dzisiaj bardzo lekki wpis, który pozwoli Wam mnie lepiej poznać.

Tego typu wpisy pojawiały się już na wielu blogach i w końcu postanowiłam przygotować taki również u siebie. Zapraszam więc na 15 faktów o mnie!

 1. Uwielbiam przygotowywać rysunki techniczne. Wiem, że to może dziwne, ale od zawsze dużo więcej satysfakcji dawało mi przygotowywanie dokumentacji technicznej niż wizualnej–przestrzennej.

 2. Kompletnie nie ogarniam papierologii związanej z księgowością, podatkami, vatem itp. Nie lubię tego i nigdy nie mam do tego głowy. Mam jednak to szczęście, że tą częścią zajmuje się mój mąż i radzi sobie z tym doskonale.

 3. Stawiam na naturalność, czyli nigdy nie zobaczycie mnie w intensywnym i ciężkim makijażu, bo takiego po prostu nie noszę. Zawsze make up jest u mnie lekki i naturalny, tak jakby go w ogóle nie było.

 4. Nie palę i nigdy nawet nie próbowałam i dobrze mi z tym. Bardzo przeszkadza mi dym papierosowy.

 5. Jedyna biżuteria, jaką noszę, to obrączka i kolczyki, poza tym nic więcej nie lubię, po prostu zwyczajnie mi przeszkadza.

 6. Uwielbiam słuchać starych utworów z lat '80 i początku '90, przy tej muzyce również najlepiej się bawię.

 7. Z przemęczenia i przepracowania miewam głupawki, objawiające się śpiewaniem, a żeby było ciekawiej słoń nadepnął mi na ucho, lub robieniem głupich żartów, których ofiarą pada najczęściej mój mąż.

 8. Jestem bardzo nieśmiała. Lubię kontakt z drugim człowiekiem, ale zdecydowanie w wersji sam na sam. Przerażają mnie wszelkiego rodzaju imprezy z dużą liczbą osób, potrafię się wtedy w ogóle nie odzywać, nawet jeśli zależy mi na poznaniu jakiejś osoby. 

  Już na samą myśl o Blog Conference w Poznaniu jestem przerażona, z jednej strony cieszę się bardzo, że tam będę i to po raz pierwszy, z drugiej jednak strony ta liczba osób, do których chciałabym podejść i porozmawiać, a będę się wstydzić, mnie przeraża.

 1. Jestem maniaczką kupowania książek, oczywiście tych które chce przeczytać. Czasami zaglądam do ebooków, ale bardzo rzadko, bo lubię jednak tradycyjną książkę i zapach farby drukarskiej. Z kolei audiobooki mnie usypiają, żeby nie wiem jak interesująca była treść zawsze po kilkunastu słowach zasypiam, zrobiłam trzy podejścia w tym temacie i poległam za każdym razem.

 2. Generalnie mięso mogłaby dla mnie nie istnieć, bardzo rzadko jadam wędlinę i tradycyjnego schabowego. Czasami skuszę się na wyroby domowe, swojskie, ale zdarza się to od święta.

 3. Potwornie boję się pająków, nie cierpię ich i bywają z tym zabawne sytuacje, w szczególności kiedy jadę na budowę, na inwentaryzację. W dodatku nikt ich nigdy nie widzi, a ja dojrzę je wszędzie jak na złość.

 4. Jestem ciepłolubna. Zima to dla mnie ciężki czas, bo wiecznie jest mi zimno i żebym nie wiem na jaką cebulkę się ubrała, to i tak nie jestem wstanie dłużej utrzymać ciepła.

 5. Kąpiel działa na mnie kojąco praktycznie w każdej sytuacji, kiedy jestem zmęczona, jest mi zimno, mam koszmarną migrenę, miałam ciężki dzień itd.

 6. Mam za sobą półroczny kurs tańca towarzyskiego, który od dzieciństwa był moim marzeniem. Uwielbiam walca i tańce latynoamerykańskie. Hmm... Może kiedyś podziałam jeszcze w tym temacie :D

 7. Relaks równa się u mnie najczęściej kuchnia. Uwielbiam gotować i piec dla innych, sprawia mi to ogromną przyjemność i pozwala oderwać się od wszystkiego „tu i teraz”.

Masz ze mną coś wspólnego? Relaksujesz się w czasie pieczenia? A może nie możesz znieść zimna? :) Daj znać w komentarzu, jestem bardzo ciekawa!

Czytany 1512 razy

Skomentuj

 

 

@tenkawalekpodlogi