Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/kesickipiot/tenkawalekpodlogi.pl/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Jesienne zmiany

10 Wrz
Kategoria: Lifestyle

Lipiec i sierpień minęły mi tak szybko, że nie mogę uwierzyć w to, że już po wakacjach.

W tym roku niestety nasze plany wakacyjne ze względów głównie osobistych uległy zmianie. Poza weekendowymi wyjazdami nad morze i w góry musieliśmy zapomnieć o dłuższym urlopie, który był naszym marzeniem. Troszkę nad tym ubolewam, że nawał różnych obowiązków, w tym również zawodowych, wpłynął tak na nasze życie, że nie udało nam się w 100% skorzystać z tych kilku ciepłych dni. Wszystko odbiło się także na blogu, co jest oczywiście widoczne poprzez małą liczbę publikacji. W miarę możliwości starałam się być aktywna na ulubionym Instagramie.

praca projektanta

Dziś chciałabym po troszku napisać o nadchodzących zmianach, które zaplanowaliśmy na jesień. Pewnie zastanawiacie się, dlaczego użyłam liczby mnogiej, więc pędzę już z wyjaśnieniem.

Od wakacji tworzy się nowa witryna, która będzie łączyć ze sobą trzy nasze pasje. Nasze, czyli moje i mojego męża. Chcemy na jednej stornie połączyć blog, projektowanie wnętrz i meble. Od dawna mój mąż ma zamiłowanie do stolarstwa i tworzy niepowtarzalne meble, które już kilkakrotnie mogliście obserwować na blogu. Teraz chcemy stworzyć kilka takich wyjątkowych mebli oraz dodatków i dekoracji do wnętrz i sprzedawać poprzez nasz sklep internetowy. Wymaga to sporo czasu i nakładu pracy, dlatego też pracujemy nad tym tematem już od lipca i mamy nadzieję, że wkrótce ujrzy światło dzienne. 

Przymierzamy się do powstania newslettera, który miałby lądować w Waszych skrzynkach raz lub dwa razy w miesiącu. Jestem ciekawa Waszych opinii, jak często chcielibyście otrzymywać taki newsletter ze świata wnętrz i mebli? Będziemy wdzięczny za podpowiedzi. Obiecujemy ciekawostki i praktyczne porady, jak samemu tworzymy meble, dekoracje, aranżacje...

We wrześniu wracam też do regularnego pisania i będę mocno się starała, żeby na blogu pojawiały się wpisy regularnie, raz lub dwa razy w tygodniu. Tematów i pomysłów mam sporo, czasami marzy mi się, żeby moje myśli i pomysły od razu lądowały na papierze, bo pojawiają się w najmniej odpowiednich momentach, kiedy nie mam jak ich zanotować. Rozważam też zastosowanie dyktafonu, może to ułatwi mi prace i zbieranie pomysłów, myśli.

W wakacje troszkę odpuściłam sobie planowanie, natomiast na jesień wracam pełną parą do bujo i plannera miesięcznego, bo nie wyobrażam sobie poukładania wszystkiego, jak nie będę miała tego jasno rozpisanego. Przed nami sporo pracy i wskoczenie ponownie na właściwe tory, ale wiem, że wiele osób trzyma za nas mocno kciuki i wierzę w to, że się uda. Mam nadzieję, że nasze designerskie projekty przypadną Wam do gustu.

Jakie są Wasze plany na nadchodzącą kalendarzową jesień? 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/kesickipiot/tenkawalekpodlogi.pl/public_html/templates/web-foliotheme/html/com_k2/templates/default/item.php on line 268
Czytany 881 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

 

@tenkawalekpodlogi