Jesienne zmiany

10 Wrz
Kategoria: Lifestyle

Lipiec i sierpień minęły mi tak szybko, że nie mogę uwierzyć w to, że już po wakacjach.

W tym roku niestety nasze plany wakacyjne ze względów głównie osobistych uległy zmianie. Poza weekendowymi wyjazdami nad morze i w góry musieliśmy zapomnieć o dłuższym urlopie, który był naszym marzeniem. Troszkę nad tym ubolewam, że nawał różnych obowiązków, w tym również zawodowych, wpłynął tak na nasze życie, że nie udało nam się w 100% skorzystać z tych kilku ciepłych dni. Wszystko odbiło się także na blogu, co jest oczywiście widoczne poprzez małą liczbę publikacji. W miarę możliwości starałam się być aktywna na ulubionym Instagramie.

praca projektanta

Dziś chciałabym po troszku napisać o nadchodzących zmianach, które zaplanowaliśmy na jesień. Pewnie zastanawiacie się, dlaczego użyłam liczby mnogiej, więc pędzę już z wyjaśnieniem.

Od wakacji tworzy się nowa witryna, która będzie łączyć ze sobą trzy nasze pasje. Nasze, czyli moje i mojego męża. Chcemy na jednej stornie połączyć blog, projektowanie wnętrz i meble. Od dawna mój mąż ma zamiłowanie do stolarstwa i tworzy niepowtarzalne meble, które już kilkakrotnie mogliście obserwować na blogu. Teraz chcemy stworzyć kilka takich wyjątkowych mebli oraz dodatków i dekoracji do wnętrz i sprzedawać poprzez nasz sklep internetowy. Wymaga to sporo czasu i nakładu pracy, dlatego też pracujemy nad tym tematem już od lipca i mamy nadzieję, że wkrótce ujrzy światło dzienne. 

Przymierzamy się do powstania newslettera, który miałby lądować w Waszych skrzynkach raz lub dwa razy w miesiącu. Jestem ciekawa Waszych opinii, jak często chcielibyście otrzymywać taki newsletter ze świata wnętrz i mebli? Będziemy wdzięczny za podpowiedzi. Obiecujemy ciekawostki i praktyczne porady, jak samemu tworzymy meble, dekoracje, aranżacje...

We wrześniu wracam też do regularnego pisania i będę mocno się starała, żeby na blogu pojawiały się wpisy regularnie, raz lub dwa razy w tygodniu. Tematów i pomysłów mam sporo, czasami marzy mi się, żeby moje myśli i pomysły od razu lądowały na papierze, bo pojawiają się w najmniej odpowiednich momentach, kiedy nie mam jak ich zanotować. Rozważam też zastosowanie dyktafonu, może to ułatwi mi prace i zbieranie pomysłów, myśli.

W wakacje troszkę odpuściłam sobie planowanie, natomiast na jesień wracam pełną parą do bujo i plannera miesięcznego, bo nie wyobrażam sobie poukładania wszystkiego, jak nie będę miała tego jasno rozpisanego. Przed nami sporo pracy i wskoczenie ponownie na właściwe tory, ale wiem, że wiele osób trzyma za nas mocno kciuki i wierzę w to, że się uda. Mam nadzieję, że nasze designerskie projekty przypadną Wam do gustu.

Jakie są Wasze plany na nadchodzącą kalendarzową jesień? 

Czytany 1266 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

 

@tenkawalekpodlogi