fbpx

# Architekt po godzinach 1

23 Maj
Kategoria: Lifestyle

Przez ostatnie dwa, a tak naprawdę to w sumie trzy miesiące, nie było mnie na blogu za wiele, żeby nie powiedzieć, że prawie wcale i oczywiście strasznie tego żałuję. Głowę mam pełną pomysłów, tematy na kolejne wpisy blogowe zanotowane są na kartce i w plikach, wraz ze wstępnymi szkicami, a czasu na ich kończenie było ostatnio naprawdę niewiele.

Postawiłam na priorytety i niestety przez ostatni czas akurat blog był na samym końcu tej listy. Numerem jeden stało się odświeżenie strony internetowej, o której wspominałam już jesienią. Strona tworzyła się przez wiele miesięcy, ciągle coś zmienialiśmy i udoskonalaliśmy, równocześnie miał ruszyć także sklep internetowy. Z tym tematem wzięliśmy chwilowo na wstrzymanie, głównie ze względu na zmieniające się przepisy danych osobowych, tzw. RODO, i ciągle tak naprawdę brak jasności co do tej kwestii. Stwierdziliśmy, że poczekamy, aż się cała sytuacja wyklaruje i dopiero wtedy ruszy sklep.

 

Natomiast od tygodnia możecie zobaczyć już w pełni działająca stronę internetową, na której jest teraz połączone projektowanie wnętrz wraz z blogiem, wszystko działa pod jedną domeną i nazwą, a nie jak było wcześniej na dwóch osobnych stronach. Chociaż nie do końca jest jeszcze wszystko tak jak bym chciała, to już bardzo cieszę się z tych zmian i aktualnej zakładki „Projekty” :).

 

W najbliższych tygodniach na stronie będą pojawiać się jeszcze zmiany, ale głównie na zapleczu, co wiąże się z prawie niezauważalnymi efektami dla odbiorcy, ale często jest tak, że to czego nie widać, zajmuje sporo czasu.

 

Przez ten czas uporządkowałam sobie w głowie wiele rzeczy, jeśli chodzi o bloga i publikacje wpisów. Plan jest następujący:

  • wpisy tak jak ostatnio będą pojawiać się raz w tygodniu,
  • raz na jakiś czas, ale niezbyt często pojawi się lekko lifestylowy wpis z cyklu „Architekt po godzinach”, w którym tak jak dziś będzie trochę o tym co u nas słychać, co czytam i skąd czerpię inspiracje,
  • raz w miesiącu pojawi się wpis dotyczący ukończonego projekt, który mam nadzieję, że stanie się dla Was inspiracją,
  • pojawią się także na pewno dwa wpisy poradnikowe,
  • i tak naprawdę czwarty wpis w miesiącu zostawiam sobie na razie na zasadzie „zobaczymy, co przyniesie życie”, czyli np. jakaś recenzja z targów lub szkoleń, może jakieś DIY albo kulisy pracy.

Ostatnio bardzo zaczęły fascynować mnie podcasty, a że generalnie lubię dużo mówić o swojej pracy i projektowaniu wnętrz, to może odważę się nagrać jakiś jeden odcinek, ale to na razie jest w fazie rozmyślania więc zobaczymy, czy starczy mi odwagi :). 

 

Z kolei co do inspiracji i motywacji to niezłego kopniaka energetycznego dostałam na Blog Conference Poznań w kwietniu, a regularnie co tydzień takich bodźców dostarcza mi niezastąpiona Iza z bloga Prosty Plan. Co niedzielę na wieczornych LIVE’ach na swoim Instagramie daje mi taką ilość energii jak podwójna kawa espresso, co niestety skutkuje problemami z zaśnięciem, ale w efekcie końcowym w poniedziałek wstaję od razu gotowa do działania. Jestem jej ogromnie wdzięczna za chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, więc koniecznie zajrzyjcie na jej stronę.

 

Kolejną „rzeczą” obok której nie mogę przejść obojętnie jest najnowsza książka Michała Szafrańskiego „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”. Od pierwszej strony tak wciąga ta książka, że zaglądam do niej w każdej wolnej chwili. Jestem co prawda w trakcie czytania, ale już mnie oczarowała i na pewno nie raz o niej jeszcze wspomnę. Gorąco polecam tę lekturę nie tylko blogerom.

 

Na dziś już kończę, znacie plan działania, więc co środę widzimy się na blogu, a częściej znajdziecie mnie na Instagramie @tenkawalekpodlogi lub na FB. Gorąco zapraszam też na naszą odświeżoną stronę internetową.

 

Buziaki i do zobaczenia!

Czytany 44983 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi