Poniedziałkowe inspiracje

10 Lis
Kategoria: Lifestyle

Teraz chcę Wam zaprezentować pierwszy z cyklu artykułów pod tytułem Poniedziałkowe inspiracje.

Przez ostatni tydzień nie pojawił się na blogu żaden wpis, a powodem była walka z przeziębieniem, które mam wrażenie, że wraca do mnie jak bumerang.

Teraz chcę Wam przedstawić pierwszy z cyklu artykułów pod tytułem Poniedziałkowe inspiracje. Będzie to „miejsce” gdzie chciałabym wrzucać ciekawe posty umieszczane na innych blogach czy same blogi, zdjęcia z uchwyconymi ciekawymi chwilami, diy i cokolwiek innego co mnie w jakikolwiek sposób zainspiruje.

Na początek podzielę się z Wami blogami, na które często zaglądam; no dobra regularnie.

Stanowią dla mnie inspiracje, dodają energii i chęci do działania, czasami pomagają spojrzeć na pewne rzeczy inaczej lub po prostu przedstawiają ciekawe pomysły np. na organizację czasu.

Pierwszy jest blog Aliny Moskwy http://designyourlife.pl/ , który śledzę regularnie od ponad roku.

Można znaleźć na nim mnóstwo bardzo dobrych zdjęć i artykułów dotyczących głównie wnętrz i diy. Zwrócił moją uwagę ciekawą treścią, a może i pokrewnymi duszami, bo zarówno autorka jak i ja jesteśmy architektami wnętrz i kochamy nasze zajęcie.

logo designyourlife

Kolejny to blog Uli Phelep http://www.senmai.pl/ , moje niedawne odkrycie, na którym możemy znaleźć wiele kreatywnych pomysłów, przećwiczyć język francuski zapoznając się regularnie z jednym zdaniem lub słowem, a ostatnio poczytać nawet o tworzeniu domowego budżetu.

baner 2015 800x400 1

Od początku istnienia śledzę, także regularnie, blog Oli Budzyńskiej http://www.paniswojegoczasu.pl/ Ciekawe artykuły dotyczące organizacji czasu dla kobiet.

Szczególnie polecam Wam „Pieprzę taki feminizm” http://www.paniswojegoczasu.pl/czas-weekendu/feminizm/

W końcu i ja zdałam sobie sprawę, że nie we wszystkim muszę być taką perfekcjonistką, czasami warto coś odpuścić, albo po prostu częścią obowiązków podzielić się z mężem.

1-Logo jasnoniebieskie

 

 

 

 

Czytany 1657 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

 

@tenkawalekpodlogi