Niedzielne podsumowanie tygodnia #3/03

15 Mar
Kategoria: Lifestyle

Miniony tydzień ponownie upłynął mi z ogromną ilością pracy i małą ilością snu.

Oprócz projektów, nad którymi pracuję, zaczynam przygotowywać się do targów budownictwa i wyposażenie wnętrz, które będą miały miejsce za niespełna 4 tygodnie.

Pomimo moich postanowień i planów niestety w ten weekend nie udało mi się znaleźć czasu dla siebie i na jakiś dłuższy odpoczynek, niż wczorajszy godzinny brak prądu.

Od dzieciństwa nie pamiętam żeby brakło prądu na dłużej niż 5 min, ale że jestem maniaczką świec, które zawsze mam gdzieś pod ręką, to jakoś nie było to dla mnie duże zaskoczenie. Zrobiliśmy sobie z mężem romantyczny nastrój ze świecami i bardzo się ucieszyłam, że będę mieć wolne; nawet byłam lekko rozczarowana, że już tak szybko zostało włączonone światło :)

Pomimo zabiegania wygospodarowałam chwilę na ciasto drożdżowe, które chodziło za mną od co najmniej tygodnia. Był to mój debiut i wyszedł nie najgorzej, chociaż jeszcze ciut trzeba nad nim, we współpracy z piekarnikiem, popracować.

 

W końcu znalazłam też czas na zakup „poduszki”, która okazała się genialnym rozwiązaniem dla kręgosłupa i długiej pracy przed komputerem. Korzystając z tego rozwiązania bezwiednie balansuje całym ciałem, tym samym ćwicząc mięśnie kręgosłupa i jak na razie średnio po około godzinie jestem zmuszona wstać, bo poduszka zaczyna uwierać, co jak dla mnie jest idealnym rozwiązaniem, bo jakoś nigdy nie potrafiłam zmobilizować się do około 15 minutowej przerwy w pracy, teraz jestem w pewien sposób do tego zmuszana. Jak na razie po prawie tygodniu stosowania jestem zadowolona.

dysk balance

Dzisiejszego poranka udało mi się znaleźć chwilę żeby zasadzić zakupione ziarenka różnych ziół, na które jest idealna pora. Czekam teraz z niecierpliwością na to kiedy wykiełkują z ziemi. 

ziolkasadzimy

polecane wpisy

  • na blogu LifeManagerki znalazłam link do wpisu dotyczącego darmowych kursów językowych, może w końcu uda mi się zmobilizować i znaleźć czas, żeby ruszyć z miejsca z nauką języka angielskiego, 

  • świetny wpis u Kameralnej o poszukiwaniu własnego stylu i Coco Chanel, w tle z książką, którą mam na liście do przeczytania;

  • a w cyklu zorganizuj się na wiosnę:

- u Pani Swojego Czasu porządki z byciem online, czyli to nad czym muszę popracować,

- u Dobrze zorganizowanej organizacja kluczy, czyli coś z czym nie dawno się uporałam dokonując zakupu wieszaczka

Moje rozwiązanie:

klucze

- a u Niebałaganki organizacja szuflady z przyprawami, którą na szczęście też mam już z głowy od jakiś dwóch miesięcy z wyjątkiem poprzyklejanych etykiet, ale to w wolnej chwili nadrobię :)

 

Życzę Wam udanego tygodnia ! 

Czytany 1375 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

 

@tenkawalekpodlogi