fbpx

Rok już za nami !

28 Paź
Kategoria: Lifestyle

Wczoraj, dokładnie 27 października, minął rok od kiedy prowadzę bloga.

Musze przyznać, że przez ten czas miałam mnóstwo wzlotów i upadków.

 

Czasami denerwowałam się, że nie potrafię się zorganizować i praca oraz obowiązki domowe stawiam na pierwszym miejscu, co niestety odbijało się na regularności wpisów na blogu, zaraz z drugiej strony rosły mi skrzydła kiedy zobaczyłam komentarz pod moim wpisem i myśl "wow naprawdę ktoś to przeczytał".

Każdy Wasz komentarz, nawet ten z uwagami, sprawia mi radość i wiem, że to co robię ma sens, a konstruktywną krytykę przyjmuję na klatę i staram się poprawiać błędy, które wskazujecie.

Szczerze powiem, że z założeniem bloga wahałam się co najmniej 3 lata, ciągle się bałam, że nie będę wiedziała o czym pisać, że nikt nie będzie chciał tego czytać, że kompletnie nie będę miała na to czasu, kiedy się zdecydowałam zaczęłam się zastanawiać czy to w ogóle ma sens, skoro jest tyle blogów o tej samej tematyce.

W końcu stwierdziłam, a co mi tam spróbuję, mąż tworzy strony internetowe więc i dla mnie przygotował szablon, serwer mamy, domena za pierwszy rok 0 zł więc nic nie tracę.

Początki bywają trudne i ciężko się z tym nie zgodzić, wciąż się czegoś uczę, próbuję i staram się jak tylko mogę.

W sierpniu odświeżyłam wygląd bloga, żeby stał się bardziej przejrzysty i tym samym czytelny.

Małymi kroczkami idę do przodu, mam nadzieję, że w ten jesienno-zimowy czas, kiedy mam wrażenie, że wszystko zwalnia, uda mi się zrealizować moje cele blogowe, a pierwszym i najważniejszym z nich jest regularne publikowanie tekstów :)

Trzymajcie za mnie mocno kciuk i bardzo dziękuję Wam za każdy komentarz, bo naprawdę bardzo dużo one dla mnie znaczą.

Czytany 1653 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi