Witaj!
Poznajmy się lepiej

 

Mam na imię Natalia i jestem architektem wnętrz oraz żoną Piotra, który uwielbia tworzyć meble i dekoracje. Już od 11 lat tworzymy zgrany team, który doskonale się uzupełnia. Ja szalona, z głową pełną pomysłów i zafiksowana na punkcie projektowania wnętrz oraz kolorów. On spokojny, poukładany, niesamowicie precyzyjny i dokładny, stopujący mnie czasami w moim szaleństwie :).

Odpowiadam za blog, projektowanie i urządzanie wnętrz oraz kontakt z klientem, a Piotr jest dobrym duchem informatycznym i stolarskim, pracując w domowym zaciszu nad designerskimi elementami wystroju wnętrz. Razem tworzymy zgrany zespół, a inspiracją jest dla nas każda przestrzeń!

TenKawałekPodłogi.pl

Na naszej stronie znajdziecie blog, gdzie dzielę się z Wami naszymi pomysłami, projektami, inspiracjami i metamorfozami wnętrzarskimi. Z kolei zakładkę „Oferta” kierujemy do osób zainteresowanych współpracą w zakresie projektowania wnętrz mieszkań, domów czy też pojedynczych pomieszczeń.

W naszym sklepie, gdzie główną rolę gra Piotr, znajdziecie wkrótce nietuzinkowe meble, dodatki i dekoracje, które w niepowtarzalny sposób nadadzą charakteru wnętrzom.

Uważamy, że każda przestrzeń ma duszę i osobowość, wystarczy je tylko wydobyć. My w tym pomagamy!

napisz do nas           zobacz ofertę

 

 

@tenkawalekpodlogi