fbpx

Poniedziałkowy kolaż #1/2017

30 Sty
Kategoria: Home Decor

Kurcze trudno mi w to uwierzyć, że już pierwszy miesiąc nowego roku za nami. Szczerze przyznam, że nie wiem gdzie mi ten czas uciekł.

W najlepsze trwają wyprzedaże. Praktycznie z każdej wystawy sklepowej krzyczą do nas napisy z rabatami -50%, -60% czy nawet -70%, jak się w tym wszystkim nie pogubić?

Dziś wracam do sprawdzonego formatu, który bardzo polubiliście czyli poniedziałkowych kolaży, z których dowiecie się gdzie dostać fajne dekoracje do wnętrz w atrakcyjnych cenach.

NETTO

od poniedziałku 30 stycznia

W tym tygodniu królują kolory pastelowe, w postaci narzut patchworkowych, półek w różnych kształtach, dekoracyjnych łańcuchów z papieru, zegarów, ramek na zdjęcia, poduszek, puf i koców. Jak dla mnie idealne kolory na przetrwanie tego nie łatwego czasu do wiosny.netto 11a

źródło: https://netto.pl/

ALDI

od soboty 4 lutego

Z kolei w tym markecie będzie panować kolorystyka black&white w postaci modnych wzorów na poduszkach w formacie 50x50 cm.

poduszka dekoracyjna blackwhite aldi

źródło: http://www.aldi.pl/

PEPCO

już od piątku 27 stycznia

Więc jeśli chcecie zaopatrzyć się jeszcze w inne, także pastelowe, dekoracje to pędźcie szybciutko. Tu również będzie na Was czekać dekoracyjny łańcuch ledowy, poduszki o wymiarze 30x50 cm, lampa z białym kloszem dostępna w dwóch wzorach, zestaw naklejek lustrzanych czy zestaw koszy, jeśli planujecie już wiosenne porządki.

pepco pasteleźródło: http://www.pepco.pl/  

KiK

od 11 stycznia do 14 lutego

Jeśli ćwiczycie w domu jogę, medytujecie i pragnęlibyście stworzyć sobie do tego odpowiednią atmosferę to idealne dodatki czekają na Was w KiK, w postaci świec, lamp z figurką Buddy, latarenek itp.

Z kolei już od 8 lutego zawita do tej sieciówki wiosna w postaci najróżniejszych dekoracji, skrzyń, świec, a także pojawią się organizery, koszyki i pudełka do przechowywania.

kik luty

źródło: http://www.kik.pl/ i kik-gazetka promocyjna

Pozbyliście się już wszystkich świątecznych dekoracji? Jakie zmiany planujecie, szykujecie się do wiosny czy jednak pozostajecie w klimacie zimowym? Jak zawsze piszcie w komentarzach.

Czytany 2874 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi