fbpx

Świąteczne przydasie

19 Lis
Kategoria: Home Decor

Do Wigilii pozostało dokładnie 35 dni (5 tygodni) więc coraz więcej z nas zaczyna myśleć o przygotowaniach do świąt i prezentach. Pogoda średnio sprzyja pozytywnemu nastawieniu więc myślenie o zbliżającym się Bożym Narodzeniu dodaje nam optymizmu, przynajmniej ja tak mam i wydaje mi się, że większość z Was się z tym zgodzi :)

Szaleństwo świąteczne zaczyna nabierać w sklepach rozpędu już od kilku tygodni. Ja rozglądam się za pierwszymi prezentami dla najbliższych i myślę o dekoracji domu na ten cudowny, świąteczny czas. To moje ulubione święta i zawsze czekam na nie z niecierpliwością.

Od dziś na blogu będą pojawiać się świąteczne wpisy. Na początek zacznę od pokazania Wam gdzie dostaniecie fajne grudniowe dekoracje w przystępnych cenach.

Na pierwszy ogień Lidl, który już od dobrych dwóch tygodni podrzuca nam regularnie ofertę świąteczną. Znajdziemy w niej m.in. taśmy deko-tape do wyboru w kilku zestawach, lampiony, łańcuchy świetlne ledowe w wielu kształtach i drewniane dekoracje w formie zawieszek w 20 rodzajach do wyboru. Część rzeczy jest już dostępna, a kolejne pojawią się od 23 listopada wraz z akcją kreatywne hobby.

lidl swieta

zdjęcia pochodzą ze strony lidl.pl

Następnie sklepy KiK, gdzie oprócz świeczników i metalowych gwiazd, dostępne są także poduszki i poszewki, świąteczne napisy i wianki adwentowe, figurki ceramiczne i najróżniejsze świece. Oferta jest dostępna od 8 listopada.

kik swieta

zdjęcia pochodzą ze strony kik.pl

Także w Netto od 13 listopada pojawiło się sporo świątecznych skrzatów oraz łańcuchów i lampionów ledowych oraz klipsów drewnianych (np. z reniferem), zawieszek w postaci gwiazd, czy aniołków.

netto swieta

zdjęcia pochodzą ze strony netto.pl

Jak co roku bardzo bogatą ofertę świątecznych dekoracji i dodatków znajdziemy w Home&You, gdzie oprócz wszystkich figurek, foremek, kubków i tekstyliów natrafimy na duży wybór artykułów papierniczych, które pozwolą stworzyć nam wymarzony grudniownik (jeśli nie wiecie co to, to zapraszam Was na bloga niezastąpionej Kasi z worqshop) czy spersonalizowane opakowanie prezentu.

homeyou swieta

zdjęcia pochodzą ze strony home-you.com/pl

Moją szczególną uwagę zwrócił Album DIY, więc może w tym roku w końcu zmobilizuję się do przygotowania grudniownika z najlepszymi wspomnieniami z jednego z moich ukochanych miesięcy.

album diy homeyou

zdjęcia pochodzą ze strony home-you.com/pl

Oczywiście jak zawsze sporo świątecznych dekoracji znajdziecie w PEPCO, a w ubiegłym tygodniu pojawiły się także w Rossmannie.

rossmann swieta

zdjęcia pochodzą ze strony rossmann.pl

Wybór jest naprawdę przeogromny i czasami można się zagubić w tym wszystkim. Proponuje przed ruszeniem na zakupy przygotować sobie tablicę moodbordową z inspiracjami albo chociaż przemyśleć, jak chcemy, żeby w tym roku wyglądało nasze mieszkanie na święta. Zapiszmy sobie kilka zdjęć na pulpicie lub stworzyć tablicę na Pintereście i dopiero na tej podstawię sporządźmy listę zakupów. Takie zabiegi pozwolą na spokojne zakupy bez totalnego szaleństwa.

To jak kto już rozpoczął przygotowania do świąt? 

Czytany 2983 razy

 

 

@tenkawalekpodlogi