fbpx
Każda przestrzeń ma duszę i osobowość,
wystarczy ją tylko wydobyć.

 

Natalia Szajdzińska-Kęsicka architekt wnętrz Kalisz

Witaj!

Mam na imię Natalia i od 2008 roku działam w branży wnętrzarskiej, wszystko zaczęło się od jednego telefonu pod koniec pierwszego roku studiów na kierunku architektura wnętrz, gdzie otrzymałam propozycję zaprojektowania elewacji i kilku pomieszczeń. Pamiętam, że szukałam wtedy pracy na etat i osoba, która do mnie zadzwoniła stwierdziła, że nie ma możliwości zapewnić mi takiego zatrudnienia, ale potrzebuje pomocy przy projekcie; stres był ogromny, ale się zgodziłam.

Choć tak naprawdę moja przygoda z projektowaniem wnętrz rozpoczęła jeszcze wcześniej kiedy zaczęłam naukę w liceum plastycznym na kierunku dekorator wnętrz, a był to 2002 rok.

Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w biurze architektonicznym pracując nad obiektami użyteczności publicznej, w wolnych chwilach, pomiędzy etatem i studiami, doskonaliłam warsztat tworząc wnętrza pojedynczych pomieszczeń. Kilka lat później otworzyłam swoją pracownię.

W tym czasie stworzyłam niezliczoną ilość projektów łazienek, trochę mniej kuchni i innych pomieszczeń, a także całe wnętrza mieszkań i domów jednorodzinnych, które przez ostatnie kilka lat są w znacznej przewadze wraz z nadzorami nad ich realizacją.

Pomiędzy pracą, ciągłym doskonaleniem warsztatu i szkoleniami stworzyłam bloga, gdzie dzielę się pracą projektową od kuchni, a także podpowiadam jak wykorzystać przestrzeń którą dysponujesz, od czasu do czasu podrzucając też trochę zwykłej codzienności.

TenKawałekPodłogi.pl

Na naszej stronie znajdziecie blog, gdzie dzielę się z Wami naszymi pomysłami, projektami, inspiracjami i metamorfozami wnętrzarskimi. Z kolei zakładkę „Oferta” kierujemy do osób zainteresowanych współpracą w zakresie projektowania wnętrz mieszkań, domów czy też pojedynczych pomieszczeń.

W naszym sklepie, gdzie główną rolę gra Piotr, znajdziecie wkrótce nietuzinkowe meble, dodatki i dekoracje, które w niepowtarzalny sposób nadadzą charakteru wnętrzom.

Uważamy, że każda przestrzeń ma duszę i osobowość, wystarczy je tylko wydobyć. My w tym pomagamy!

napisz do nas           zobacz ofertę

 

 

@tenkawalekpodlogi